Mobilní domy – pro rekreační i trvalé bydlení

Každý, kdo touží po vlastním bydlení, obvykle sní o rodinném domě se zahradou. Je to dáno tím, že právě rodinný dům poskytuje dostatek soukromí, samostatné rozhodování a také zahradu, která je pro bydlení vysoký bonus.
Pořídit si takové bydlení můžete buď stavbou, nebo koupi staršího domu a následnou rekonstrukcí. Všechno však stojí nejen spoustu peněz, ale také času, a pokud potřebujete bydlet hned, tak je to velký problém. Jak tedy vše rychle a snadno vyřešit a přitom se nevzdávat snu o vlastním domku a zahradě? Je tady ještě další populární řešení, a sice mobilní domy.

domy

Jejich oblíbenost byla ještě donedávna známá pouze v zahraničí, ale velice rychle se začali těšit vysoké popularitě i u nás. Je to především z toho důvodu, že jde o cenově dostupnou záležitost a také bydlení, které můžete využívat okamžitě.

Ideální bydlení pro veškeré potřeby

Výhodou je také to, že mobilheimy, jak se jinak tyto domy nazývají, lze využít jak rekreačně, tak i jako trvalé bydlení.
Můžou se tedy využívat jako víkendová chata nebo chalupa či přechodné bydlení třeba při stavbě nebo rekonstrukci jiného obydlí. Po úpravách či objednání řešení přímo na klíč je lze využívat i jako plnohodnotné trvalé bydlení, tedy vysněný dům se zahradou.

domky

Často jsou využívané i pro podnikatelské účely jako jsou obchodní či kancelářské prostory a dokonce můžou sloužit i jako příjemné ubytování pro hosty nebo pracovníky.

Pokud potřebujete bydlet okamžitě, tak toto řešení je ideální cesta k tomu, jak toho dosáhnout. Tento druh bydlení se totiž nestaví měsíce, ale je vám dopraven a profesionálně zakotvený na vámi vybraný pozemek. Můžete jej tak mít do několika málo dnů či nejvíce týdnů.
Často jsou mobilheimy dopravovány už i zařízené co je ideální právě pro okamžité bydlení či jiné využívání bez zbytečných starostí a dalších investic.
K celoročnímu bydlení je možné je komfortně upravit, a sice kompletně zmodernizovat jako třeba zateplením, výměnou oken a dveří nebo dokonce připojit terasu a podobně.