Zubní hygiena


Také máte chrup takový, že s ním jste nespokojení? Samozřejmě, že když se nespokojení se svým vzhledem a v tomto případě se svým chrupem, tak samozřejmě také můžete udělat různé změny, a to například to, že třeba navštívíte nějakou zubní kliniku, která se vám postará o váš úsměv. Já jsem zastáncem toho, že když má člověk krásný úsměv, že také vypadá mladší a více sympaticky. Já chápu, že někteří lidé mají třeba od narození špatné zuby, znám některé lidi, kteří třeba mají zánětlivé onemocnění zubů a dásní, a potom to vypadá velice nevzhledně. Tohle je ale opravdu velice smutné, protože za to lidé nemohou a jednoduše se jim často kazí zuby.

Zubní pastu používám dvakrát denně.

Potom jsou tady ale případy, kdy si lidé vůbec nečistí zuby a o své zuby se nestarají a mají opravdu špatné zuby. Mají zuby v katastrofálním stavu. Ale potom tady také jsou lidé, kteří by chtěli mít zubní implantáty. To znamená, že jdou do toho dobrovolně. Samozřejmě, že to stojí velké peníze. V dnešní době vůbec nic není zadarmo a já tohle chápu a myslím si, že v tomhle nejsem sama. Každý ví, že zubaři jsou velice drazí. Proto jsem si řekla, že kdybych já někdy chtěla zabít implantáty, že bych jela určitě do Prahy. Zubní implantáty z Prahy jsou prý opravdu vysoké kvality.

Děti se musí učit zubní hygieně.

Já se tomu ani nedivím, protože když jsem se ptala tvé kamarádky, která také má pražské zubní implantáty, tak ona sama mi řekla, že lepší kliniku si vůbec nemohla vybrat, prý je maximálně spokojená. A když mi potom kamarádka ukazovala její zubní implantáty z Prahy, tak jsem byla opravdu hodně překvapená. Moje kamarádka vážně měla pravdu, její zuby jsou opravdu perfektní. Proto jsem si řekla, že kdybych já někdy měla problémy se zuby, což doufám mít nikdy nebudu, že bych určitě si nechala od kamarádky také doporučit pražskou zubní kliniku, která je opravdu na špičkové úrovni a má tam samé profesionály.