Evidence zakázek

Zajistíme fakturaci, která je nezbytně nutná a bez ní se opravdu podnikat nedá, to je také jasné. Díky tomu budete mít výrazně ulehčené zpracování vašich zakázek, které je potřeba nějak evidovat a celkově vytvořit. Je to jednoduché a snadné na ovládání a každý tohle prostě musí jednoduše zvládnout, to je bez pochybností. Jednoduše spočítáte provize až za 4 prodejce a jednotlivé marže. Také je to chytré v tom, že budete mít vyřešené všechny starosti s termíny, protože si jednoduše nastavíte vy nebo program za vás, všechny upomínky, které budou potřeba, to je jasné.

evidence

Zvolte si správně, protože tohle ulehčí opravdu i váš čas, to je strašně důležité. Bez toho to prostě nepůjde a budete z toho velmi nadšení i vy. Máme zde několik základních nebo rozšířených modulů, ze kterých si klidně může každý vybrat to, co bude chtít, takže určitě každý najde to, co bude potřebovat. Naše evidence zakázek se bude moc líbit. Můžete si nastavit třeba i opakovanou fakturu, u které jenom změníte vždy jenom datum její vystavení a pak už nic řešit nemusíte.

zakázky

Skvělý produkt

Tento produkt je opravdu velmi zajímavý a bude se vám moc líbit, protože je to pomocník pro všechny podnikatele, firmy a tak dále. Pomůže vám, abyste měli všechno v pořádku a aby to všechno správně fungovalo a opravdu to bylo správně vyřešené. Hlavně je důležité, abyste měli v tom všem, co děláte řád, protože co se týče fakturace, tak to je hodně důležité. Budete vědět, jak na tom jste finančně, jaké jdou vaše provize, jaké jsou zisky, jaké máte bonusy, budete vědět všechny konečné termíny a podobně. Budete mít přehled a to přece jde, nemyslíte? Určitě si zvolíte a všechno dopadne skvěle. Vyberte si a kdykoliv nás kontaktujte a my vám o tomhle finančním produktu můžeme říct více, všechno je na vás.
Pomůže vám to s plánováním všech vašich podnikových zdrojů.