Jaký tisk zvolíte?

V dnešní době už máme v lecčem na výběr. Ať už si vezmeme kteroukoliv sféru našeho života, vždy se najdou alespoň nějaké alternativy, mezi nimiž můžeme volit. A je jenom na nás, jak této možnosti využijeme.
Platí to všude, záležitosti tisku nevyjímaje. I zde si můžeme svobodně zvolit, zda se nám chce tisknout dokonale, na té nejvyšší možné úrovni, nebo zda se spokojíme s něčím, co nevypadá zase až tak dobře, případně co stojí vysloveně za starou belu nebo bačkoru.barvy a štětce.jpg
Lidé jsou různí, a proto zkrátka některým stačí, když je jejich výtvor aspoň trochu čitelný a snesitelný na pohled. Ovšem ti, kdo mají vyšší nároky nebo kdo netisknou jenom sami pro sebe, nýbrž i pro publikum, by se s něčím podřadným spokojovat neměli, ti by měli sázet výhradně na tu nejvyšší kvalitu.
A pokud se snaží, ale přesto se jim v jejich snažení nedaří? Pak by měli hledat příčiny svých nezdarů. Kterých může být hned několik.
Někdo chybuje třeba ve volbě papíru, na který tiskne, někdo vsadil na špatného koně v otázce volby tiskárny. A nejednou mohou za nízkou úroveň tisku i jenom zdánlivě nevýznamné náplně do tiskárny.
Takové náplně totiž mají nemalý vliv na to, jak to všechno nakonec dopadne. Kdo si zvolí špičkový produkt od výrobce garantujícího jen to nejlepší, co si lze představit, kdo si pořídí něco nesoucí známou značku, jako třeba CF232A Primatisk, může směle očekávat, že budou jeho výtisky stát za to, že s těmito vzbudí zaslouženou pozornost. Pochopitelně v kladném smyslu slova. Čímž se odliší od toho, kdo si pořídí inkoust, toner nebo cartridge nejistého původu, u nichž není zaručeno vůbec nic.barevné odstíny.jpg
A protože už dnes na kvalitě záleží, neměli byste podceňovat výběr ani zde. A měli byste vsadit na originální či kompatibilní náplně, jež nejen zajistí kvalitní tisk, ale také dlouho vydrží a jsou šetrné k tiskárně.
Zkuste to a záhy poznáte ten rozdíl.