Jak na krásné řasy

Asi vás nepřekvapí, že atraktivitu vašich očí určují právě řasy. Pokud chcete, aby byly maximálně atraktivní, pak je potřeba zaměřit se na jejich délku a také hustotu. Bohužel ne všichni máme to štěstí, že je máme od přírody dlouhé. Je ale možné použít různá vyživovací séra nebo prodlužovací řasenky. Pomoct ale mohou i úplně jiné věci.
Jestliže se pravidelně líčíte, pak se nezapomínejte pravidelně odlíčit a to každý večer. Samotné řasy si potřebují odpočinout od nanesené řasenky.
Řasenku je třeba odstraňovat opatrně. Nejlepší by bylo používat přípravky, které jsou olejové a jsou přímo určeny na odličování očí.
bruneta telefonuje
V dnešní době máte možnost zakoupit si séra na řasy, která obsahují velkou spoustu vitamínů, ale také aminokyseliny nebo kreatin.
K péči o řasy patří ale také správný jídelníček a v neposlední řadě také dobrá životospráva. Růst řas mohou podpořit dokonce i ty potraviny, které obsahují bílkoviny.
Vhodným pomocníkem je také vitamín H, který patří do skupiny vitamínů B. Málokdo ví, že se hojně vyskytuješ v droždí nebo vaječných žloutcích.
Na trhu je ale možné sehnat velkou spoustu řasenek, které jsou zhušťující a také prodlužující. Nevýhodou ale je, že se mohou drolit nebo rozmazat. Dokážou ale vytvořit dokonalý vzhled vašich řas.
modré oko ženy
Řasy je před nanesením řasenky možné vytvarovat a to pomocí speciálních kleštiček. Ty se nikdy nesmí používat po nanesené řasenky.
Velkým hitem je v poslední době prodlužování řas. Je pravda, že pokud jsou udělány dobře, pak mohou vypadat přirozeně. Výhodou je, že se není třeba poté vůbec líčit.
Pokud se pro tuto metodu rozhodnete i vy, pak byste se měli dívat na kvalitu řas a také na lepidlo. Špatné lepidlo by totiž mohlo způsobit infekci rohovky nebo očních víček.
Je potřeba hledět také na reference žen. Ne všechny řasy totiž vypadají přirozeně a při špatné aplikaci mohou už druhý den vypadat nepěkně.