Zimní radovánky se blíží …

Ski resort Buková hora nabízí skvělou rodinnou dovolenou anebo si můžete vyjet i sólo, když milujete individuální pobyt na horách. Nechcete se zaobírat pracovními starostmi, které vám přerůstají přes hlavu? Pak je nejvyšší čas si hlavu „vyčistit“, a to nejlépe na zdravém a čerstvém vzduchu, který vám nabízí právě horská oblast.

Jakmile stanete v Orlických horách, dostane se vám úžasné vyhlídky na skalní zasněžené masivy a báječné sjezdové tratě, kterých je dostatek na to, abyste je za celý týden profrčeli. Není tajemstvím, že toto moderní a pořád se rozvíjející horské středisko se nemusí svými službami a možnostmi za nic stydět a dosahuje už i svými parametry střediska alpské úrovně.

zimní sporty

Máte možnost vyzkoušet dvě nejdelší sjezdovky v Orlických horách a super nejmodernější sedačkovou lanovku, kam se pohodlně vmístí celá vaše rodina nebo alespoň větší část. Protože lanovka je pro čtyři osoby a co je velmi milé a v mrazu a sněhu velice vítané, jako jedna z mála sedačkových lanovek v České republice vyniká tím, že má fakt vyhřívané sedačky. Naprostá bomba a úžasný komfort! To musíte vyzkoušet. A k tomu další bonus.

Sedačky jsou nadto kryté tak zvanou b u b l i n o u, která chrání lyžaře a vyznavače snowboardingu, když nepříjemně fouká vítr či se mraky zatáhnou a spustí se nepříjemné sněžení. Jasné – na horách je sněžení i vítané a přirozené, ale přece jen, když se vezete na kopec, sedíte na vyhřívaných sedačkách a shora jste navíc chráněni b u b l i n o u, to je přece boží!

zasněžené hory

Neváhejte a zabukujte si mlýnický dvůr ubytování volné apartmány již dnes, protože pro vás máme další skvělou zprávu. Vánoční předprodej skipasů běží za nejlepší ceny, což znamená za nejnižší možné ceny!

Start sezóny se předpokládá na víkend od sedmnáctého do devatenáctého prosince a když bude počasí přívětivé lyžování, můžete směle vyrazit. A vy už budete mít náskok, protože apartmány budou zabukované čekat již jen na vás …