Vždy se najde způsob

Nějakou příčinou jste se dostali do exekuce a nevíte jak z finančních problémů ven? Banka se s vámi nechce bavit a vy začínáte být opravdu zděšeni z představy, že vám exekutor začne zabavovat majetek a přijdete o střechu nad hlavou. Máte alespoň nějaký příjem a stále jste majitelem nemovitosti? V tom případě pro vás máme řešení. Nebankovní spotřebitelské úvěry a nebankovní hypotéky. Že jste o nich ještě neslyšeli anebo nemáte důvěru v nebankovní společnosti? No na druhou stranu, proč by nebankovní společnosti měli věřit vám, že budete své splátky poctivě splácet?

Nebankovní společnost vám pomůže vyhrabat se z exekucí, poskytne vám půjčku s exekucí, pokud máte alespoň minimální příjem a tím pádem budete moct splácet, a zároveň jste vlastníkem nemovitosti, kterou budete muset dát do zástavy. Nicméně, nebankovní hypotékou se skutečně můžete dostat z exekucí, postupně se dostanete i z registru dlužníků a budete moct požádat o hypotéku nebo půjčku i banku.

dluhy

Cílem nebankovní společnosti je posoudit vaši finanční situaci a snažit se vám najít řešení vaší finanční situace na míru. Banky mají svoje tabulky a těch se musí jejich pracovníci striktně držet. Nebankovní společnosti mají přece jen trochu volnější ruce, a proto je velice pravděpodobné, že společně s nimi svou tíživou finanční situaci vyřešíte.

dluhy

Když člověk onemocní zákeřnou nemocí, tak je pochopitelné, že propadne depresím a říká si, že život už nemá cenu apod. Pokud se ale dostanete do finančních problémů, tak ty mají vždy nějaké řešení. Je třeba nevěšet hlavu, nesmířit se s osudem, hledat a nevzdávat se po prvních neúspěšných návštěvách v bance. Tam, kde nepomůže banka, můžete stále zkusit štěstí u nebankovní společnosti, která se bude snažit společně s vámi najít výhodné řešení.

Uvidíte, že řešení se vždycky najde, znovu se vám začne dařit a z dluhové pasti se dostanete.