Výtvarné potřeby Mini kids

Sada výtvarných potřeb pro batolata je pro všechny rodiče, kteří by rádi začali se svými malými dětmi výtvarně tvořit. Již od jednoho roku je dobré začít učit děti malovat, kreslit a čmárat, prostě nechat je projevit jejich kreativní já a také zkusit s nimi něco nového. Navíc se dětem při kreativním tvoření velice zlepšuje motorika. Při výběru výtvarných potřeb je však třeba myslet rovněž na to, aby byly pro takhle malé dítko bezpečné a zároveň se mu s nimi dobře pracovalo.

malování batolat
Malování pro batolata

Řada výtvarných potřeb Mini Kids od značky Crayola obsahuje v kufříku:
o Trojhranné voskovky
o Balení fixů
o Balení pastelek
o Sadu samolepek se sametovým okrajem
o Velkou omalovánku na vnitřním víku
o Malý balíček papírů
o Nůžky

vybarvování voskovkami
Fixy

Fixy, které jsou v tomto balení, mají o něco kratší a tlustší tělo, než běžné fixy, a proto skvěle padnou do malých dětských rukou. Fixy mají navíc kulatý hrot, který je zaražený, takže vydrží i usilovné kreslení malých dětí. Samotné barvy fixů jsou potom přirozené a výrazné. Pokus se dětem podaří se fixami zamazat na rukou i obličeji, jdou zcela bez problémů umýt.

Pastelky

Pastelky jsou svojí velikostí a širším šestibokým tvarem ideální pro dětské ruce. Jsou vyrobeny ze dřeva a přesto úžasně lehké. Tuha v pastelkách je měkká a také jejich barvy jsou syté i při jemném kreslení. Pokud se na pastelky zatlačí, jsou jejich barvy velmi intenzivní. Navíc je na každé z pastelek vyobrazeno zvířátko v té barvě, jakou barvu má ta která pastelka. Například na zelené pastelce je žabička a na hnědé pastelce je medvídek.

zábavné kreslení
Voskovky

Tyto voskovky mají trojboký tvar, takže malé děti navádějí ke správnému a přirozenému držení voskovky. Kreslí se s nimi lehce, voskovky příjemně samy kloužou po papíře. Jsou v extra sytých barvách. Voskovky jsou odolné vůči dětským rukám, i při sebevětším tlaku na voskovku, jdou obtížně zlomit.