Selský nábytek jako malovaný, ale on je malovaný!

Od té doby, co svět opět začal milovat retro věci, protože už zřejmě nemohli na nic nového přijít nebo se jen někomu ze starších ročníků zastesklo po dřívější krásné a jedinečné době, se svět změnil a lidé si více všímají maličkostí a svých věcí. Někteří se dokonce vrací i historickému stylu nebo ke klasickému venkovskému. Vždyť možností máme na výběr!

Každý nemusí mít všechno nejmodernější, jistě mi dáte za pravdu, když řeknu, že i venkovský styl má něco do sebe, své „tajemné a krásné“ kouzlo, kterým vás prostě oslní a chytne za srdíčko.

Máte rádi starší styl nábytku ve venkovském duchu? Tomuto stylu nábytku se říká selský.

Selský malovaný nábytek vyniká svou výjimečností, jedinečností a pokaždé i originalitou.

chalupa

Vyrábí se v širokém sortimentu. Takže si můžete vybavit naprosto každý pokoj, kompletně kuchyni, obývací pokoj, ložnici, pokoj pro hosty nebo halu. Komody, postele, skříně, stoly a židle, dokonce i truhly, botníky, sekretáře, knihovny, kolébky, lavice, kredence, noční stolky, šatní skříně, vitríny, to všechno zahrnuje právě tento styl. Chcete si vybavit chalupu? Není nic jednoduššího, než zachovat kouzlo původního vzhledu.

Krásně malovaný

Malovaný nábytek nás na první pohled okouzlí. Pokud si ho vyberete za ten pravý, pak se do něj určitě velice rychle zamilujete. Možná to bude láska na první pohled.

dřevěnic

Pochází z Česka

A co více říct o nábytku? Každý kousek pochází z naší krásně země. Některé produkty se repasují, pochází například z poloviny 19. Století a byly vyrobeny z masivního smrkového nebo borového dřeva. Jiné se vyrábí jako nové, ale vždy je zachována autentičnost a každý kousek se vyrábí přesně podle originálu, jen z nového kusu dřeva. Samozřejmě z českého, ekologického a nezávadného masivu.

Tradiční selský nábytek vyrobený podle pravidel nerozeznáte od původních originálů. Užívejte si nadčasovost těchto jedinečných kousků. Jistě budou dělat radost vám i vašim dětem a třeba i dětem vašich dětí, díky jejich dlouhé životnosti a prvotřídnímu konstrukčnímu řešení.