Nechcete o svou firmu přijít, ale kde vzít peníze?

Už jste sice oslovili bankovní společnost s žádostí o úvěr, ale bankovní ústav vás odmítl a neschválil vám půjčení financí na splacení dluhu. Tady se nejedná o nic nového. Hodně podnikatelů se do této situace dostalo a museli řešit otázku jak zastavit exekuci. Samozřejmě, že bankovní společnosti mohou mít k tomu, aby odmítli klienta více důvodů, například se jim zdá, že je váš příjem pro schválení úvěru nízký, mohli také podle záznamů, které jsou vedené v registrech, zjistit, že jste se někdy opozdili s platbou, například jste včas nezaplatili pojištění, proto tam máte záznam, že jste dlužníkem. Z těchto důvodů vám nebyla vaše žádost o úvěr bankou schválená. Kde tedy jinde sehnat potřebné finance na vyplacení dluhu, a to rychle, věřitel je už hodně netrpělivý a vy o svou firmu nechcete z pochopitelných důvodů přijít. Máte zde možnost požádat u nebankovní společnosti o hypotéku bez dokládání příjmů ferovahypoteka.cz.

peníze na podnikání

Tato hypotéka může být velmi rychlá, je bez zbytečných průtahů. O hypotéku tedy žádáte nebankovní společnost. Možná, že vám připadá název nebankovní společnost podivný, dokonce si představujete, že se může jednat o podvodné jednání? Tady nejsou obavy na místě, protože jak bankovní tak i nebankovní společnosti své hypotéky musí poskytovat v souladu s platnými zákony. A také mají navíc obě finanční společnosti nad sebou státní dozor, a ten provádí Česká národní banka.

schválení úvěru

Nebankovní i bankovní společnosti se také jistí, že budete řádně splácet schválenou hypotéku. Jistí se tím, že musíte dát do zástavy nějakou nemovitost, kterou může být například dům, komerční objekt, byt, pozemek, nebo i rekreační nemovitost. Uvedený postup je také daný našimi zákony. Tato nemovitost, která je dána do ručení nemusí být ani vaše, jejím majitelem může být i třetí osoba, může se jednat například o někoho z vaší rodiny. Samozřejmě, že odhad nemovitosti, která byla dána do zástavy, neplatíte. A později, až splatíte schválenou hypotéku, bude nemovitost uvedené zástavy zbavená.