Jak si stáhnout skladbu z aplikace Soundcloud music downloader?


Nejprve bych na úvod ráda něco napsala o aplikaci – SoundCloud Play Music and Songs, než začnu psát o aplikaci Soundcloud download PC. Aplikace SoundCloud Play Music and Songs mám velice ráda, mám ji sama v telefonu a často ji využívám. Můžete si ji stáhnout z GooglePlay ať už do vašeho počítače, nebo mobilu. Líbí se mi, že c nabídce máte spoustu žánrů a interpretů, mezi kterými si můžete vybírat. Např mezi: Chill and Deep House – kde máte na výběr například mezi Billie Eilish, nebo třeba Midnight Kids. Další na výběr máte Saxxy House – kde jsou různé skladby které doprovází například saxofon, nebo také dále Techno, Twerk, nebo také Summer Vubes, což já osobně mám nejraději, tam jsou různé letní hitovky.

sluchátka

Tato aplikace je moc fajn třeba narozdíl od Spotify, že si můžete skladbu přetáčet jak se vám líbí, od začátku až do konce. Navíc mi přijde, že máte také širší výběr mezi různými styly a písničkami. A teď k čemu slouží aplikace – Soundcloud music downloader. Do vyhledávání v aplikaci SoundCloud Play Music…napíšete název skladby, kterou si chcete stáhnout, poté kliknete na tři tečky, které jsou napravo od skladby a poté kliknete na Copy Link a poté se vám zkopíruje odkaz na skladbu.

poslech hudby

Následně otevřete aplikaci Soundcloud music downloader tam se vám ukáže nadpis – Paste URL, vložíte váš odkaz a ukáže se vám skladba. Následně kliknete na šipku dolů a skladba se vám začne stahovat do vašeho bud počítače, nebo mobilního telefonu. Po stažení kliknete na Open file a vyberete si kde si chcete skladbu chcete přehrát. Pokud toto chcete provést na počítači, otevřete Soundcloud na svém počítači, tam kliknete na more (více) a download (stáhnout), zkopírujete odkaz a odkaz vložíte do té samé aplikace ale v pc…kliknete na download, dále pak na download Manually a skladbu budete mít ve v počítači ve stažených aplikacích.