Dřevo nikdy nezklame

Stejně jako dítě potřebuje nové pohodlné boty, aby se mu dobře chodilo a běhalo, musí se také pohodlně a zdravě vyspat. A k tomu potřebuje pohodlnou postel, která mu umožní kvalitní odpočinek a zdravý vývoj kostry.

Stále více lidí se vrací zpět k přírodním materiálům a v nábytkářství je dřevo z borovice číslem jedna. I přes obtížnější zpracování dřeva výrobci nábytku podlehli zájmu zákazníků o borovici a nábytek z masivu zaplnil velkou část nábytkářského sortimentu.

dítě pod peřinou

Je tedy z čeho vybírat. Dřevěná postel z masivu 90×190 drevenynabytek-borovicemasiv je pro dětský pokoj velice vhodným řešením. Dřevo je teplý a příjemný materiál, snadno se udržuje a s dobrým zacházením vydrží léta v dobrém stavu. Postel lehce sladíte se zařízením pokoje, protože si můžete vybrat z několika barevných provedení.

bílá postel

Při výběru si prohlédněte všechny možnosti, které se nabízí a zvažte, která postel bude pro vaše dítě ta pravá. Pokud myslíte dopředu, určitě se vám zalíbí postel s přistýlkou, která zabere ve složeném stavu tolik místa jako jedna postel a v případě potřeby pouhým vysunutím vytvoříte druhé místo ke spaní. To se může vždy hodit, pokud chce vaše dítě nabídnout přespání kamarádovi ze školy anebo máte velkou rodinu a při návštěvách se vám doma sejde pár dětí navíc a je potřeba je všechny někde uložit. Praktické úložní prostory k dokoupení, které některé typy postelí nabízí, se rychle zaplní a postel tak navíc může schovat lůžkoviny, hračky či potřeby do školy. Součástí postele je laťový rošt, který je v ceně.

Pro zdravé spaní nezapomeňte na kvalitní matraci, kterou nabízí stejný prodejce. Pohodlně tak můžete obdržet postel v demontovaném stavu i matraci až do domu. V případě, že jste měli nečekané výdaje a nemáte hotovost, můžete si vybrané zboží zakoupit i na splátky. Informace o podmínkách nákupu najdete na webových stránkách prodejce.