Dodávky k pronájmu

Pokud vlastníte společnost a máte každý den vytížené automobily, tak Vás určitě naštve, když Vám vypadne dodávka díky poruše. V takovém případě je dobré, se obrátit na nějakou externí službu, nebo zvolit jistotu v podobě pronájmu dodávky. Externí služby totiž často zboží ztrácí, nebo se dostávají na místo určení rozbité. Ovšem pokud si dodávku půjčíte a odvezete si zakázku sami, tak se nemůže nic stát. Půjčovna dodávek Praha 4, je ta správná společnost na pronájem dodávek.

půjčovna dodávek

Tato půjčovna, má ve svém vozovém praku jek menší, tak větší vozy a bude jen na Vás, za jakým účelem chcete vůz využít. Jejich vozy podléhají kontrolám a nemělo by se stát, že by došlo k poruše během pronájmu. Vždy si firma zakládá na spokojenosti zákazníka a díky tomu se můžete domluvit na přistavení vozu. U každého automobilu je napsaná jeho výbava a také rozměry vozu. Díky tomu budete vědět, zda se Vám daný náklad do dodávky vleze, či nikoliv. Samozřejmostí je, že je zde vypsaný přesný ceník za pronájem, a to podle dní pronájmu. Firma nabízí i zvýhodněné cenové víkendy, které se vztahují pouze na jízdy v České republice.

půjčovna dodávek

Pokud si dodávku zapůjčíte od této společnosti, tak se můžete na výhody plynoucí z pronájmu. Do těchto výhod patří zaručeně dálniční známka pro Českou a Slovenskou republiku a také fakt, že všechny jejich vozy můžete řídit se skupinou řidičského průkazu B. Většina jejich vozů je navíc vybavena tažným zařízením a po domluvě Vám zapůjčí vůz i mimo pracovní dobu. Samozřejmostí je pojištění všech vozů a také prémiová asistenční služba. Zdarma Vám také autopůjčovna nabídne autosedačku pro děti, či navigaci, se kterou trefíte vždy do zdárného cíle. Pokud budete stěhovat, tak si můžete zdarma zapůjčit rudl.

Jestliže tedy hledáte náhradu za Vaší, dodávku v servisu, tak neváhejte a obraťte se na tuto spolehlivou firmu.