Poraďte si, jako rybáři

Nemusíte být fanda do rybaření, abyste slyšel o rybářském teleskopickém prutu. Proč jej asi mají rybáři v oblibě? Jejich návnada doletí daleko. Mají větší šanci na úlovek.
Vzpomeňte si na ně vždy, když se pokoušíte ze všech sil dosáhnout doprostřed svého venkovního bazénu, abyste sebral všechno spadané listí do vody. Jak by se Vám takový prut nyní hodil, viďte? Lepší ale bude, když se rovnou po nějaké teleskopické bazénové tyči poohlédnete a pořídíte si ji.
Získáte tím:

· lepší stabilitu na kraji vodní hladiny,
· snížíte riziko vymáchání se ve studené vodě,
· bolestivá záda budou mít dovolenou,
· úklid bazénu se stane zábavou.
Víte, že jste terčem posměchu všech, kteří se právě nacházejí ve Vaší blízkosti, když vodu čistíte od mechanických nečistot?
Možná se vždy ve stejnou dobu večerního či ranního čištění vodní hladiny proměňuje Vaše domácnost v sázkovou kancelář. Kdybyste jen věděl, jaký kurz je vypsán na Vás!
Možná jste již hrdinou na sociálních sítích, když Vaše potomstvo umísťuje krátká, právě natočená videa s názvem: Kdo zvítězí?
Ale dost žertů. Teleskopické tyče https://www.chlorito.cz/teleskopicke-tyce by se měly stát povinným bazénovým příslušenstvím, protože jsou vážně senzační.
Můžete na ně připevnit:
· síťky,
· kartáče,
· vysavače.